Ons team

Hans Stedehouder
Eigenaar / Directeur / Verkoop
hans@besseling-all.com

Erwin Groen
KAM-coördinator
erwin@besseling-all.com

Martijn Okkerse
Bedrijfsbureau / Tekenaar
martijn@besseling-all.com

Daniëlle Roossien
Kantoor / Financieel
danielle@besseling-all.com

Collega gezocht
Kantoor / Verkoop onderdelen

Nils Geerlings
Inkoper
nils@besseling-all.com

Marco Smit
Servicemonteur en coördinator
GSM: +31 (0)6 5331 4379
marco@besseling-all.com

Eric Reus
Servicemonteur

Gerrit Peet
Elektra afdeling
gerrit@besseling-all.com

Tom van Buuren
Voorman werkplaats / Monteur

Ron Kaandorp
Monteur

Jay de Moel
Monteur (leerling)

Colin Eichhorn
Monteur (leerling)

Job Kort
Monteur (leerling)

Joep Smal
Lasser / Constructiebankwerker

Anan Arumugam
Lasser / Constructiebankwerker

Pim Koopman
Lasser / Constructiebankwerker

Tino Klein
Lasser / Constructiebankwerker (leerling)

Danny Benit
Lasser / Constructiebankwerker (leerling)

Rick van den Abeele
Logistiek medewerker